Оголошення : Відбудуться установчі збори ініціативної групи щодо створення Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства

Відбудуться установчі збори ініціативної групи щодо створення Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Для забезпечення прозорості та належного громадського контролю за діяльністю Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства, у відповідності до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні і реалізації державної політики», за ініціативи громадського формування «Рабів до раю не пускають» та ініціативної групи Львівське обласне управління лісового та мисливського господарства повідомляє, що 5 травня 2014 року о 15.00год. у залі засідань управління за адресою: м. Львів, вул. Яворницького, 8Б відбудуться установчі збори ініціативної групи щодо створення Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Громадським організаціям, формуванням та іншим недержавним об’єднанням, які бажають прийняти участь в установчих зборах по створенню Громадської ради при Львівському обласному управлінні лісового та мисливського господарства, необхідно до 5 травня 13.00год. подати заявку у приймальну управління (час роботи: 8.00-17.00год., вихідні дні: субота-неділя). Зразок заявки додається.

 

January 4, 2019