ДП Славський лісгосп : В Головецькому лісництві введена в експлуатацію нова лісова автомобільна дорога

12 жовтня 2010 року введена в експлуатацію лісова автомобільна дорогу в держлісфонді ур.”Гнилий” Головецького лісництва Державного підприємства “Славське лісове господарство”. Загальна протяжність дороги складає 7км.

Дана дорога відкриває доступ до лісового масиву загальною площею 800 гектарів і буде використовуватись для виконання лісогосподарських робіт в протипожежному і рекреаційному напрямках, збудована за власні кошти підприємства.

Проектно-кошторисну документацію виконав Львівський національний лісотехнічний університет України, будівництво автодороги здійснило місцеве приватне підприємство (Спецбудтехніка) директор Микитин Петро Ігорович.

Треба відмітити, що за період 2007-2010р.р. державним підприємством „Славське лісове господарство” збудовано 30.8 км. лісових автодоріг, з них 18.6км. за бюджетні кошти підприємства і 12.2км. за власні кошти підприємства.

Розвиток інфраструктури лісових доріг дає змогу підприємству запроваджувати нові технології у виконання лісогосподарських робіт, застосовувати більш новітню,екологічно-зберігаючу і продуктивну техніку. Покращувати умови і безпеку праці робітників зайнятих на лісогосподарських роботах. Так за 9-ть місяців 2010р. реалізовано продукції на 22.7 млн.грн., що становить 127 відсотків до відповідного періоду 2009року. На підприємстві працює 300 штатних працівників, середня заробітна плата яких складає 2730грн.

 

January 4, 2019