ДП МГ Стир : Державне підприємство “Мисливське господарство “Стир”

Контора ДП МГ Стир площа: 48642  га

к-сть працюючих: 16

основні представники мисливської фауни: кабан, олень благородний, козуля, заєць-русак

адміністративні райони розташування:
Бродівський, Радехівський, Буський

Розташування Жовківського лісгоспу у Львівській області

Протяжність мисливського господарства з півночі на південь 70 км, зі сходу на захід – 50 км. Загальна площа підприємства становить – 48642га., з них:

  • Лісові угіддя:                – 25279га;
  • Польові та лугові:         – 22354га;
  • Водно-болотні:             – 1009га.

Основним завданням підприємства є охорона, відтворення та раціональне використання мисливської фауни.

Основними напрямками діяльності ДП “МГ “Стир” є: ведення мисливського господарства та контроль за дотриманням правил полювання; виробництво продукції та товарів народного споживання; здійснення біотехнічних заходів, що спрямовані на підвищення продуктивності і поліпшення якості мисливських угідь та зростання чисельності мисливських тварин; організація та проведення полювання, в тому числі для іноземних громадян; реалізація мисливських тварин та продукції полювання; ведення обліку мисливської фауни і реєстрація всіх змін в його складі; селекційна робота; постійний контроль за ветеринарним станом угідь.

По лісорослинному районуванню територія, де розташовані мисливські угіддя державного підприємства «Мисливське господарство «Стир», відноситься до широколистяної зони Східноєвропейської провінції Поліської підпровінції, Малополіського округу соснових, дубово-соснових і грабово-дубово-соснових лісів. Основні лісоутворюючі породи: сосна, граб, ялина, дуб, вільха, осика, береза.

Мисливські угіддя нашого господарства розподілені на 10 єгерських обходів. Середня площа єгерського обходу становить 4842 га. Угіддя знаходяться на території 3-х адміністративних районів Львівської області — Бродівського, Буського та Радехівського.

На підприємстві працює 16 працівників.

Основні представники мисливської фауни: кабан, олень благородний, козуля, заєць-русак.

Видовий склад мисливської фауни досить різноманітний:

Зубр — 41 особ.

Олень благородний — 141 особ.

Кабан — 235 особ.

Козуля — 898 особ.

Лось — 5 особ.

Бобер — 152 ос.

Куниця — 120 ос.

Заєць–русак — 1118 ос.

Лисиця — 93 ос.

Водно-болотна дичина — 5210 ос.

Історія підприємства

Державне підприємство “Мисливське господарство “Стир” було організоване Розпорядженням Кабінетом Міністрів Української РСР № 739_Р від 24.09.1975 року як “Лопатинське”, згодом перейменоване в мисливське господарство “Стир”, підпорядковується Львівському обласному управлінню лісового та мисливського господарства. Керівником підприємства працює з 1975 року є Гарасимчук Петро Степанович.

Основними напрямками діяльності ДП “МГ “Стир” є: ведення мисливського господарства та контроль за дотриманням правил полювання; виробництво продукції та товарів народного споживання; здійснення біотехнічних заходів, що спрямовані на підвищення продуктивності і поліпшення якості мисливських угідь та зростання чисельності мисливських тварин; організація та проведення полювання, в тому числі для іноземних громадян; реалізація мисливських тварин та продукції полювання; ведення обліку мисливської фауни і реєстрація всіх змін в його складі; селекційна робота;  постійний контроль за ветеринарним станом угідь.

Керівництво підприємством
посада П.І.Б.  
директор ЯРЕМЧУК
Андрій  Павлович
 
головний мисливствознавець  
Графік прийому громадян керівництвом підприємства
посада П.І.Б. дні прийому
директор ЯРЕМЧУК
Андрій Павлович
вівторок 10.00-13.00,
четвер 14.00 – 17.00,
головний мисливствознавець
January 3, 2019